Operator prasy krawędziowej

4 maanden geleden

Veldhoven, Nederland Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. Voltijd

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pras krawędziowych marki Safan i Amada
  • materiały o grubości od 1,5mm do 3mm (maksymalny zasięg gięcia metalu wynosi 3000 mm, a maksymalna siła prasowania 1500 kN)
  • ustawianie maszyny, dobór właściwych narzędzi, włączanie programu, korekty w programie, kontrola jakości produktu za pomocą pomiarowych narzędzi
  • materiały ze stali, stali nierdzewnej, aluminium
  • produkcja metalowych elementów do branż m.in. spożywczych bądź automotive
  • praca seryjna jak również pojedyncze sztuki

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych minimum 3 lata
  • umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki
  • znajomość rysunku technicznego

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjną stawkę
  • umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych
  • wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD
  • bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni
  • program poleceń pracowniczych
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę polskich koordynatorów

Zakład oferuje szeroką gamę metod obróbki blachy. Dzięki ich technikom i maszynom mogą kompleksowo przetworzyć stal, stal nierdzewną, miedź, tytan i aluminium według życzeń klienta. Firma jest partnerem w zakresie skomplikowanej technicznie obróbki blach w średnich seriach. Zajmują się tez obróbką końcową, taką jak malowanie proszkowe i lakierowanie.