Pracownik sprzątający

2 weken geleden

Veldhoven, Noord-Brabant, Nederland sfsinternational Voltijd

SFS International Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie usług logistycznych i spedycji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika sprzątającego - sprzątanie pomieszczeń socjalnych i przemysłowych w naszym holenderskim biurze.

Miejsce pracy: Veldhoven, Holandia

**Obowiązki:**

  • Sprzątanie kantyn, biur, łazienek
  • Sprzątanie obiektów przemysłowych (lampy, rury, kratownice)
  • Praca zgodnie z przedstawionym instruktażem

**Wymagania:**

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie B1 (komunikatywny)
  • Certyfikat VCA (pomagamy w jego uzyskaniu przed rozpoczęciem pracy)

**Mile widziane:**

  • Prawo jazdy / własny samochód

**Oferujemy:**

  • Holenderski kontrakt
  • Wypłaty tygodniowe
  • Dodatki: pieniądze wakacyjne, godziny urlopowe
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach, w pokojach maks. 2-osobowych
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • Veldhoven, Noord-Brabant, Nederland sfsinternational Voltijd

    Stanowisko: Pracownik sprzątający pomieszczeń socjalnych i przemysłowychSFS International Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika sprzątającego pomieszczeń socjalnych i przemysłowych w naszym holenderskim biurze Apeople w Veldhoven.Obowiązki:Sprzątanie kantyn, biur, łazienekSprzątanie obiektów przemysłowych (lampy, rury,...

  • Veldhoven, Noord-Brabant, Nederland SFS International Sp. z o.o. Voltijd

    SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika sprzątającego pomieszczenia socjalne i przemysłowe w naszym holenderskim biurze.Obowiązki:Sprzątanie kantyn, biur, łazienekSprzątanie obiektów przemysłowych (m. in....