Huidige banen gerelateerd aan Monter Systemów Przeciwpożarowych - Eindhoven, Noord-Brabant - Jobs Recruitments 4You

  • Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland Central Job Voltijd

    Stanowisko: Monter Wentylacji PrzemysłowejCentral Job poszukuje kandydatów na stanowisko Montera Wentylacji Przemysłowej w naszym zespole w Waalwijk.Odpowiedzialności:Montaż i konserwacja systemów wentylacyjnychCzytanie i interpretacja rysunków technicznych oraz dokumentacji montażowejMontaż i podłączanie urządzeń elektrycznych związanych z...

Monter Systemów Przeciwpożarowych

4 maanden geleden

Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland Jobs Recruitments 4You Voltijd

Dołącz do naszego zespołu jako Monter Systemów Przeciwpożarowych i miej realny wpływ na bezpieczeństwo ludzi oraz mienia. Poszukujemy osób z doświadczeniem lub chęcią nauki montażu i konserwacji zaawansowanych systemów przeciwpożarowych. Oferujemy szkolenia, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży. Dołącz do nas i buduj z nami bezpieczniejsze jutro.

Obowiązki

  • Montaż i instalacja systemów przeciwpożarowych zgodnie z obowiązującymi normami i specyfikacjami technicznymi.
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji istniejących instalacji, w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania.
  • Diagnozowanie i naprawa ewentualnych usterek lub problemów technicznych w systemach przeciwpożarowych.
  • Dokumentowanie wykonanych prac i raportowanie o stanie technicznym instalacji do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Prawo jazdy
  • VCA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zakwaterowanie w prywatnym pokoju
  • Holenderska umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Opcja nadgodzin oraz pracy w weekendy

  • CV prosimy przesyłać w języku angielskim