Huidige banen gerelateerd aan Szlifierz - Operator robota spawalniczego - Helmond, Noord-Brabant - Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

  • Helmond, Noord-Brabant, Nederland SILVERHAND Voltijd

    Oferta pracy w SILVERHANDStanowisko: Operator robota spawalniczegoOpis:Poszukujemy doświadczonego operatora robota spawalniczego do pracy w naszym zespole w Holandii. Jesteśmy firmą oferującą usługi w zakresie rozliczeń podatkowych oraz rekrutacji pracowników.Wymagania:komunikatywna znajomość języka angielskiegodoświadczenie w obsłudze robotów...

    Oferta pracySilverhand oferuje pracę na stanowisku Operator robota spawalniczego w Holandii.Warunki pracyZatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracęAtrakcyjne wynagrodzenie 625 EUR netto / tydzieńZakwaterowanie zorganizowane / GRATIS, opłacone przez PracodawcęSamochód służbowy na dojazdy do pracySzybki proces rekrutacji -...

  • Helmond, Nederland SILVERHAND Voltijd

     Oferujemy:zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderska umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 625 EUR netto / tydzieńzakwaterowanie zorganizowane / GRATIS, opłacone przez Pracodawcę samochód służbowy na dojazdy do pracyszybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni!składki oraz podatki odprowadzane w...

Szlifierz - Operator robota spawalniczego

3 maanden geleden

Helmond, Noord-Brabant, Nederland Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. Voltijd

Twój zakres obowiązków

  • obsługa szlifierki do obróbki (piaskowania) spawanych elementów
  • przygotowywanie elementów do malowania proszkowego
  • obsługa robota spawalniczego

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność obsługi szlifierki i robota spawalniczego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności techniczne

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę holenderską na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych
  • wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD
  • bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni
  • program poleceń pracowniczych