Kierowca autobusu miejskiego

2 weken geleden

Utrecht, Utrecht, Nederland Eurowork Voltijd

Miejsce pracy: Okolice Utrechtu

Rekrutujemy dla Ciebie

Szukasz stabilnego zatrudnienia w firmie, która dba o pracowników i ich rozwój? Chcesz mieć atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie za zmiany, mając pewność co do godzin pracy?

Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania to pozytywny "tak", to oferta jest właśnie dla Ciebie

Nasza firma w Holandii poszukuje osób zainteresowanych pracą jako Kierowca Autobusu Miejskiego w rejonie Utrechtu

Twój zakres obowiązków
  • Przewożenie pasażerów zgodnie z trasą (w okolicach Utrechtu)
  • Zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży
  • Przestrzeganie ustalonego harmonogramu jazdy i procedur firmy
Wymagane kwalifikacje
  • Minimum rok doświadczenia w transporcie publicznym
  • Prawo jazdy kategorii D z kategorią 95
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Dostępność do pracy w różnych zmianach, w tym weekendy i święta
  • Elastyczność i zaangażowanie zawodowe
Oferujemy
  • Stałe zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 16 do 18,28€ brutto za godzinę z dodatkowymi premiami za godziny nadliczbowe i świąteczne
  • Przybliżone wynagrodzenie netto około 2467,36€/mies. (po odliczeniu kosztów zakwaterowania)
  • Zakwaterowanie w Utrechcie w pokoju 1-os.
  • Szkolenie wprowadzające z wynagrodzeniem
  • Wsparcie i przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia BHP i wyposażenie ochronne
  • Stabilną pracę u rzetelnego Pracodawcy
  • Pomoc w załatwianiu formalności
  • Profesjonalne wsparcie w procesie rekrutacji

Miejsce pracy: Okolice Utrechtu (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące z opcją przedłużenia

Eurowork

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work działa od 18 lat, zapewniając stabilne i rozwijające oferty pracy na rynku UE.

Firma działa zgodnie z przepisami UE – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

  • Kierowca autobusu

    Utrecht, Utrecht, Nederland Agencja Pracy Koncepcja Voltijd

    Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.Posiadamy również oferty w innych krajach jak Holandia i Austria.Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie...