Magazynier z funkcją operatora wózka widłowego bocznego

2 weken geleden

Barendrecht, Zuid-Holland, Nederland E&A Sp. z o.o. Voltijd
Poszukujemy Magazyniera z funkcją operatora wózka widłowego bocznegoInformacje o lokalizacji:

Miejsce pracy: Barendrecht

Szukamy pracownika do dynamicznej firmy

Jesteśmy zainteresowani znalezieniem pracowników do magazynu z artykułami spożywczymi (warzywa, owoce, mięso, ryby, nabiał i ciasta) utrzymującego dodatnią temperaturę (od 4°C do 8°C). Obowiązki obejmują prace jako order picker z metodą voice-picking oraz obsługę wózka widłowego bocznego. Praca odbywa się na zmiany, również w weekendy.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa wózka widłowego bocznego
  • Kompletowanie zamówień metodą voice-picking,
  • Rozładunek, załadunek,
  • Foliowanie,
  • Prace gospodarcze,
  • Inne prace magazynowe.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Certyfikaty na wózek widłowy,
  • Komunikatywny język angielski.
Co oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki godzinowe,
  • Możliwość nadgodzin,
  • Stabilne i legalne zatrudnienie,
  • Cotygodniowe wynagrodzenie na konto,
  • Dostęp do platformy internetowej z dokumentami,
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin,
  • Profesjonalne wsparcie koordynatorów,
  • Opłacone zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne i dojazd do pracy,
  • Możliwość powrotu do Polski po określonym czasie,
  • Rozliczenia podatkowe zapewniające zwrot nadpłaconego podatku.
Dodatkowe informacje o stawkach

Kalkulacje stawek dla order pickera:

Poniedziałek – piątek:

Podstawowa stawka: 13,99 € brutto, + 21 lat

Stawka dodatkowa: 17,48 € brutto, + 21 lat

Sobota:

Stawka dodatkowa: 27,98 € brutto, + 21 lat

Niedziela:

E&A Sp. z o.o.

E&A jest doświadczoną agencją zatrudnienia, oferującą stabilne i dobrze płatne stanowiska w Holandii. Zapewniamy kompleksową obsługę od formalności po zakwaterowanie i wsparcie w trakcie zatrudnienia. Jeśli szukasz satysfakcjonującej pracy, to dobrze trafiłeś.

Sprawdź nasze oferty i znajdź idealne stanowisko dla siebie. Dołącz do nas już teraz

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako Magazynier z funkcją operatora wózka widłowego bocznego, aplikuj przez naszą stronę.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej Akademii Językowej, jeśli chcesz podszkolić swój angielski przed wyjazdem do Holandii.

  • Barendrecht, Nederland Carriere Voltijd

    Operator wózka wysokiego składowaniaMiejsce pracy: BarendrechtRekrutujemy dlaNasz Klient zapewnia magazynowanie i dystrybucję producentom żywności i napojów w krajach Beneluksu. Dostawca usług logistycznych dysponuje w tym celu sześcioma magazynami w pięciu lokalizacjach, skąd rocznie dostarcza się 1,4 miliona palet i kontenerów rolkowych do firm...