Meer informatie Instorten

Dekarz dachy płaskie,grzanie papy,dachówka ZZP/A1

2 maanden geleden

Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O Voltijd

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.Dla naszych Klientów w Holandii poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowiskach takich jak: dekarz

Obowiązki

  • -Oferta pracy tymczasowej,
  • Krycie dachów dachówką i papą termozgrzewalną
  • Praca na różnych obiektach i przy remontach
  • Więcej informacji podczas rozmowy z rekruterem

Wymagania

  • Doświadczenie na podanym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - warunek konieczny
  • Kultura osobista oraz motywacja do pracy
  • VCA mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własna odzież i obuwie robocze
  • Własne narzędzia (palniki)
  • Własny samochód

Oferujemy

  • -Stawkę godzinową w wysokości do 32euro/h
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi
  • Opieka polskiego koordynatora

We hebben andere actuele vacatures op dit gebied die je hieronder kunt vinden

  • Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland BDO Nederland Voltijd

    Heb jij de ambitie om je verder te ontwikkelen op het gebied van de loonheffingen? En wil je dit doen in een hecht (landelijk) team van zo'n 40 specialisten? Start dan bij BDOAls Senior Consultant Loonbelasting krijg je direct veel vrijheid en verantwoordelijkheid. Zo werk je mee aan unieke en uitdagende vaktechnische projecten en onderhoud je al zelf...

  • Eindhoven, Nederland BDO Nederland Voltijd

    Heb jij de ambitie om je verder te ontwikkelen op het gebied van de loonheffingen? En wil je dit doen in een hecht (landelijk) team van zo’n 40 specialisten? Start dan bij BDO! Als Senior Consultant Loonbelasting krijg je direct veel vrijheid en verantwoordelijkheid. Zo werk je mee aan unieke en uitdagende vaktechnische projecten en onderhoud je al zelf...