Pracownicy poliestrowi budownictwo jachtów. Darmowe zakwaterowanie

2 weken geleden

Wijk en Aalburg, Noord-Brabant, Nederland Injobs Sp. z o.o. Voltijd

Dla naszego Holenderskiego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownicy poliestrowi budownictwo jachtów. Darmowe zakwaterowanie. Miejsce pracy: Wijk en Aalburg (Holandia)
Numer referencyjny:
Forma zatrudnienia: Pełny etat Opis stanowiska:

Pracownicy poliestrowi budownictwo jachtów. Laminowanie poliestru na kadłubach łodzi żaglowych. Oferta pracy w Holandii od zaraz. Region - Holandia: Wijk & Aalburg.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • co najmniej 5+ lat doświadczenia w pracy jako wykwalifikowany pracownik poliestrowy
Oferujemy:
  • wynagrodzenie - 40 godzin/ euro po opodatkowaniu
  • wypłaty co tydzień
  • zakwaterowanie opłaca pracodawca

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel:

Pracownicy poliestrowi budownictwo jachtów. Darmowe zakwaterowanie.

  • Opiekun Lokacji

    Mill en Sint Hubert, Nederland Tot uw Dienst Voltijd

    Jesteś zaradny, lubisz pracę z ludzmi, elastyczny i złota rączka? To jest to dla Ciebie ciekawe wyzwanie.**De baan**:Jako opiekun lokacji będziesz współpracować z innymi kolegami w celu wykonywania codziennych zadań związanych z zarządzaniem zakwaterowań Tot Uw Dienst, w których przebywają nasi pracownicy tymczasowi. Będziesz przeprowadzać...