Spawacz mig-mag

2 weken geleden

Drachten, Friesland, Nederland Estom Voltijd

W związku z realizacją montaży w Holandii poszukujemy spawaczy, monterów kadłubów oraz monterów rurociągów , konstrukcji stalowych

Obowiązki

  • Oferujemy pracę na stoczni i przy konstrukcjach

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w zawodzie, dla spawaczy aktualne uprawnienia
  • mile widziane VCA

Oferujemy

  • holenderską umowę o pracę
  • od 600€ netto/40h + nadgodziny
  • kwaterę (pokoje jednoosobowe), ubezpieczenie i dojazdy do pracy na koszt pracodawcy
  • możliwość pracy na działalności, stawki od 33-35€/h

  • Firma Estom od 14 lat rekrutuje pracowników technicznych do realizacji projektów w Polsce i za granicą

  • spawacz mig/mag 135

    Drachten, Friesland, Nederland KBTI Poland Voltijd

    Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert dla holenderskiego klienta poszukuje spawaczy.MIEJSCE PRACY: HOLANDIA/ EmmeloordSPAWACZ MIG/MAG 135Obowiązki - budowa i montaż kontenerów stalowychWymagania - Znajomość języka angielskiego- Certyfikat 135- Prawo jazdy kategorii B- Wymagane 3-letnie doświadczenie Oferujemy - Zarobki 540 euro NETTO za 40 godzin-...

  • Spawacz MIG/MAG

    Drachten, Nederland COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O. Voltijd

    Spawacz MIG/MAG - zbrojeniaMiejsce pracy: DrachtenTwój zakres obowiązkówMonterka (80%) oraz sczepianie (20%) zbrojeń na podstawie rysunku technicznegoMateriał - stal czarnaPodział czasu pracy80% Monterka zbrojeń20% Sszczepianie zbrojeń Wymagania pracodawcyZnajomość rysunku technicznego na poziomie dobrymZnajomość języka...