pracownik cleanroomu

2 weken geleden

Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland Timing Voltijd
Jako pracownik sali czystej bÄ dziesz odpowiedzialny za róÅ norodne zadania, w tym:
•Czyszczenie i przygotowywanie czÄ Å ci maszynowych.
•MontaÅ produktów.
•Staranne pakowanie produktów i kontrola wyjÅ ciowa.
•Wykonywanie opakowaÅ z tworzywa sztucznego na wymiar (czysty montaÅ ).
•Praca z produktami z branÅ y wysokich technologii, gdzie zachowanie najwyÅ szych standardów jakoÅ ciowych jest niezbÄ dne.
•MoÅ liwoÅ Ä poÅ redniego udziaÅ u w sektorach takich jak przemysÅ lotniczy i kosmiczny poprzez wysokiej jakoÅ ci czyszczenie produktów.

Wij bieden:
•Konkurencyjne wynagrodzenie poczÄ tkowe od 2100 euro brutto, które moÅ e wzrosnÄ Ä do 2400 euro brutto, w zaleÅ noÅ ci od doÅ wiadczenia.
•MoÅ liwoÅ Ä pracy w nowej sali czystej z nowoczesnymi udogodnieniami.
•Dynamiczne Å rodowisko pracy w rozwijajÄ cej siÄ firmie rodzinnej z kilkoma placówkami.
•Szansa na zdobycie cennej wiedzy i doÅ wiadczenia w branÅ y wysokich technologii i produkcji opakowaÅ .
•Wyzwania stanowiÄ ce wkÅ ad w jakoÅ Ä i niezawodnoÅ Ä produktów.

Wij vragen:
•DoÅ wiadczenie w Å rodowisku sali czystej jest wymagane, nawet jeÅ li byÅ o to tylko przez kilka miesiÄ cy.
•GotowoÅ Ä do pracy na dwie zmiany: od poniedziaÅ ku do piÄ tku od 6:00 do 14:30 oraz od poniedziaÅ ku do czwartku od 14:00 do 23:30, z co drugim tygodniem wolnym w piÄ tek.
•DoskonaÅ a znajomoÅ Ä jÄ zyka niderlandzkiego lub angielskiego, a takÅ e znajomoÅ Ä jÄ zyka polskiego bÄ dzie dodatkowym atutem, poniewaÅ jÄ zykiem komunikacji w firmie jest jÄ zyk angielski.
•DokÅ adnoÅ Ä , dbaÅ oÅ Ä o szczegóÅ y oraz silna etyka pracy.

Waar ga je werken: Chcesz byÄ czÄ Å ciÄ zupeÅ nie nowej sali czystej w Schijndel, która ma otworzyÄ siÄ okoÅ o poÅ owy maja? Obecnie istnieje moÅ liwoÅ Ä doÅ Ä czenia do naszej obecnej sali czystej w Eindhoven. JesteÅ my firmÄ rodzinna z kilkoma placówkami w Holandii, specjalizujÄ cÄ siÄ w projektowaniu i produkcji trwaÅ ych opakowaÅ dla duÅ ych maszyn, a takÅ e w wysokotechnologicznym czyszczeniu czÄ Å ci maszyn, gdzie dostosowanie do potrzeb klienta jest standardem. Oferujemy ciekawÄ pracÄ w dynamicznym Å rodowisku, gdzie Twój wkÅ ad bÄ dzie miaÅ wielkÄ wartoÅ Ä .