Operator maszyn

2 weken geleden

Lelystad, Flevoland, Nederland Dujob Voltijd

Jako operator w naszym zespole będziesz miał możliwość rozwijania swojej wiedzy technicznej i umiejętności w dziedzinie gumy. Nasza firma dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie formowanych wyrobów gumowych i mieszanek gumowo-metalowych. Od 1955 roku jesteśmy międzynarodową firmą specjalistyczną i produkcyjną, zatrudniającą prawie 200 doświadczonych pracowników, nowoczesnym zapleczem badawczym oraz innowacyjnymi badaniami i rozwojem. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszej dynamicznej firmy, czekamy na Twoje zgłoszenie

Functieomschrijving

Na tym zróżnicowanym stanowisku jako operator maszyn będziesz odpowiedzialny za ustawianie i konfigurację maszyn. Jako operator będziesz nadzorować proces przetwarzania produktów z wykorzystaniem maszyn. Jako operator będziesz przeprowadzać kontrole produktu, aby upewnić się, że produkty spełniają nasze standardy jakości. Dzienny i tygodniowy plan pracy operatora jest w dużej mierze ustalony. W jednej chwili pracujesz samodzielnie, a w następnej razem z kolegą. Koordynator produkcji i pracownicy ds. jakości są w pobliżu, aby wspierać się i pomagać w razie potrzeby. Mile widziany będzie Twój wkład w doskonalenie procesów, technik oraz polityki ARBO i środowiskowej.

Functie-eisen

Doświadczenie jako operator lub pracownik obróbki wstępnej;

Zainteresowanie technologią i gotowość do nauki;

Dobra mentalność pracy i zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;

Umiejętność doskonalenia procesów i technik;

Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego;

Własne zakwaterowanie.

Arbeidsvoorwaarden

Wynagrodzenie w przedziale €2300 -€3200 w zależności od wiedzy i doświadczenia;

40 godzin tygodniowo;

Dodatek zmianowy w wysokości 7% za poranną zmianę;

Dodatek zmianowy w wysokości 19% za zmianę wieczorną;

Zróżnicowana praca w systemie zmianowym od 06:00 do 14:30 oraz od 14:30 do 23:00;

Godziny pracy 06:00 – 14:30;

Możliwość stałego kontraktu;

Dodatek wakacyjny 8%;

Zwrot do każdego kilometra 0.21€ powyżej 10 km;

Miejsce w fajnym zespole.

  • Operator maszyn

    2 maanden geleden

    Lelystad, Nederland Dujob Voltijd

    Jako operator w naszym zespole będziesz miał możliwość rozwijania swojej wiedzy technicznej i umiejętności w dziedzinie gumy. Nasza firma dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie formowanych wyrobów gumowych i mieszanek gumowo-metalowych. Od 1955 roku jesteśmy międzynarodową firmą specjalistyczną i produkcyjną,...

    4 weken geleden