Orderpicker (kosmetyki)

3 weken geleden

Heteren, Nederland Strefapracy.com Sp. z o.o. Voltijd

Orderpicker ---Miejsce pracy: Heteren --- Praca również dla par

Obowiązki

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • Sortowanie produktów
  • Pakowanie, etykietowanie
  • Ogólne prace magazynowe
  • Magazyn z kosmetykami

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Stawka €14,97 + dodatki
  • Firmowe zakwaterowanie
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • holenderska umowa o pracę
  • Praca również dla par

  • Orderpicker (kosmetyki)

    5 dagen geleden

    Heteren, Gelderland, Nederland Strefapracy Sp. z o.o. Voltijd

    Orderpicker ---Miejsce pracy: Heteren --- Praca również dla par Orderpicker (kosmetyki) ObowiązkiZbieranie zamówień za pomocą skanera Sortowanie produktów Pakowanie, etykietowanie Ogólne prace magazynowe Magazyn z kosmetykami WymaganiaKomunikatywna znajomość języka angielskiego Zaświadczenie o niekaralności OferujemyStawka €14,97 + dodatki...