Szklarz/ monter szyb.

4 weken geleden

Amsterdam, Nederland Techvisie Personeelsdiensten B.V. Voltijd

Obowiązki

  • Dla naszego wiodącego klienta z branży budowlanej poszukujemy szklarzy/ monterów szyb, którzy nie boją się wyzwań. Bardzo mile widziane osoby ze znajomością branży i doświadczeniem oraz z umiejętnością posługiwania się językiem angielskim. Zapewniamy ciekawy projekt i długą współpracę

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • wyksztalcenie w kierunku budowlanym
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długi, stabilny projekt, z możliwością otrzymania stałego kontraktu
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do Internetu

  • Szklarz/ monter szyb

    Amsterdam, Noord-Holland, Nederland Techvisie Personeelsdiensten B.V. Voltijd

    Szklarz/ monter szyb.ObowiązkiDla naszego wiodącego klienta z branży budowlanej poszukujemy szklarzy/ monterów szyb, którzy nie boją się wyzwań. Bardzo mile widziane osoby ze znajomością branży i doświadczeniem oraz z umiejętnością posługiwania się językiem angielskim. Zapewniamy ciekawy projekt i długą współpracę Wymagania...