Pracownik produkcji

3 weken geleden

Veghel, Nederland HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. Voltijd

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Pracownik produkcji - pakowanie słodyczy, karmy dla zwierząt

Obowiązki

  • Dla naszego klienta, poszukujemy chętnych kandydatów do pracy przy pakowaniu
  • Pracodawca firma pakująca, która specjalizuje się w pakowaniu gotowych produktów/ żywności (słodycze, cukierki, karma dla zwierząt)
  • Zakres obowiązków:
  • Pakowanie znanych i markowych produktów w magazynie:
  • Praca przy linii produkcyjnej pakującej
  • Składanie i układanie kartonów (różnej wielkości i kształtów)
  • Pakowanie produktów do pudełek
  • Układanie opakowań na taśmie oraz paletach
  • Praca na dwie zmiany
  • Lokalizacja: Veghel
  • Wymagana min. podstawowa znajomość języka angielskiego

Wymagania

  • motywacja oraz chęci do pracy
  • zdolności manualne, zręczne wykonywanie zadań
  • świadomość jakości oraz dokładności
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy

  • Praca od stycznia