Pracownik układania mrożonek na paletach

Gevonden in: Talent NL 2 C2 - 2 weken geleden

Schijndel, Nederland PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki Voltijd
Pracownik układania mrożonek na paletachMiejsce pracy: Schijndel Rekrutujemy dla

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii w przy układaniu kostek mrożonek mięsa na paletach.

Twój zakres obowiązków
  • Praca polega na wybijaniu mrożonek z pojemników i układaniu ich na palety oraz przewożeniu miedzy magazynami lub załadunku na transport.
Wymagania pracodawcy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.
  • prawo jazdy kat B
Pracodawca oferuje
  • Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres
  • Zarobki na poziomie 1700-1900 euro netto co cztery tygodnie po odliczeniu wszystkich kosztów
  • Dodatek za ewentualną pracę na zmianie nocnej
  • Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki
  • 24 dni płatnego urlopu w roku
  • 100 % płatnego chorobowego
  • Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej
  • Zagwarantowane zakwaterowanie
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.
  • Płatny urlop.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi rekrutacji personelu w Polsce i Europie.

Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PERSPEKTIVA DORADZTWO PERSONALNE & OUTSORCING SERVICES PIOTR LISIECKI z siedzibą w: Poznańskie Przedmieście 12a, 64-020 Czempiń (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@perspektiva.com.pl.