Magazynier - Pracownik Magazynu

3 weken geleden

Deurne, Noord-Brabant, Nederland InterKadra Sp. z o.o. Voltijd
Stanowisko: Magazynier

InterKadra Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Magazyniera w swojej firmie.

Opis Stanowiska

**Zadania:**

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Zbieranie i przechowywanie towarów
  • Obsługa systemów magazynowych
  • Praca w zespole magazynowym

**Wymagania:**

  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Prawo jazdy kat. B

**Oferta Pracy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,64-15,35 € b/h, wypłacane tygodniowo
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Zakwaterowanie w pobliżu firmy
  • Praca na długi okres czasu/na stałe
  • Gwarancja godzin- pełny etat

**O Nas:

InterKadra Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

  • Magazynier w Holandii

    1 week geleden

    Stanowisko: MagazynierInterKadra Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego magazyniera do pracy w Holandii. Pracownik ten będzie odpowiedzialny za różnorodne prace magazynowe, w tym rozładunek kontenerów, układanie produktów na paletach, przewożenie palet, odbiór towarów, kompletację produktów za pomocą skanera ręcznego, przygotowanie paczek do...

  • Pracownik Logistyczny

    Stanowisko: MagazynierInterKadra Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Magazyniera w swojej firmie.Opis Stanowiska**Zadania:**Załadunek i rozładunek towarówZbieranie i przechowywanie towarówObsługa systemów magazynowychPrace związane z logistyką**Wymagania:**Doświadczenie w pracy magazynowejZnajomość języka angielskiego na poziomie...

  • Magazynier

    1 maand geleden

    Eindhoven / Deurne, Nederland OTTO Work Force Voltijd

    WYMAGANIA Brak lęku wysokości Dobra kondycja fizyczna – dużo stania i chodzenia Komunikatywna znajomość języka angielskiego daje możliwość awansu, otrzymania bezpośredniego kontaktu i nawet zostania w Holandii na stałe! Nasza oferta: Minimum formalności - rekrutacja online Atrakcyjna stawka godzinowa 13.68 EUR +8.33% dodatek wakacyjny =...