Montażysta tras kablowych

1 week geleden

Heerenveen, Friesland, Nederland Agencja Pracy PanPol Voltijd

Agencja Pracy PanPol poszukuje do pracy w Holandii doświadczonych montażystów tras kablowych. Praca oferowana jest na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu.

Obowiązki

  • Montaż tras kablowych w projekcie na botleku i petrochemii.
  • Spawanie rur i blach w metodzie.
  • Montaż kadłubów w stali: czarnej, nierdzewnej lub aluminiowej.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie.
  • Aktualny certyfikat VCA.
  • Numer SOFI/BNS (holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stawka 18 euro netto all-in.
  • Nadgodziny również po tej stawce.
  • Darmowe mieszkanie (2-4 osoby): każdy ma umebłowany pokój jednosobowy. Łazienka i kuchnia są współdzielone.
  • Samochód firmowy + paliwo na paragon lub 0,23 euro/km jeśli dojazd własny samochodem.
  • Pracownik opłaca swoje ubezpieczenie zdrowotne (koszt ok. 36 euro/tydzień).
  • Wypłaty tygodniowe na konto. Lista płac co 4 tygodnie.

  • Nasz holenderski partner ma kontrakty podpisane z kilkoma dużymi stoczniami i gwarantuje stabilną pracę z projektem na projekt.
  • Praca na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu: polskiej A1 lub holenderskiej ZZP.
  • Przyślij CV. Oddzwonimy i w kilka minut uzgodnimy wszystko.
  • Jesteśmy agencją zatrudnienia, nie agencją turystyczną.
  • Wysyłamy do pracy, nie na wycieczki.

  • Heerenveen, Friesland, Nederland Agencja Pracy PanPol Voltijd

    Agencja Pracy PanPol poszukuje do pracy w Holandii doświadczonych montażystów tras kablowych. Praca oferowana jest na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu.ObowiązkiMontaż tras kablowych w projekcie na botleku i petrochemii.Spawanie rur i blach w metodzie.Montaż kadłubów w stali:...