Operator Maszyn

5 dagen geleden

Winterswijk, Gelderland, Nederland Dextron Personeel B.V. Voltijd

Dextron Personeel B.V. poszukuje doświadczonych Operatorów Maszyn na terenie Holandii.

Obowiązki:

  • Praca na stanowisku Operatora Maszyn w różnych sektorach.
  • Współpraca z klientami w rekrutacji i delegowaniu wykwalifikowanych pracowników.
  • Wspieranie klientów w zapotrzebowaniu na specjalistów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Wiedza językowa w języku angielskim, niderlandzkim lub niemieckim.
  • Samochód na dojazd do prac.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na A1/ZZP lub umowę o pracę.
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (odpłatne).
  • 14-dniowy okres fakturowania (w przypadku A1/ZZP).
  • Pracę długoterminową.

  • Operator Maszyn CNC

    Dextron Personeel B.V. poszukuje doświadczonych Operatorów Maszyn na różne stanowiska w różnych sektorach.Obowiązki:Praca na stanowisku Operatora Maszyn w różnych firmach na terenie Holandii.Współpraca z klientami w celu dostarczenia im wykwalifikowanych pracowników.Rekrutacja i delegowanie pracowników na stanowiska w różnych...