Praca Holandia

2 weken geleden

Zaandam, Noord-Holland, Nederland Injobs Sp. z o.o. Voltijd
Stanowisko: Orderpicker

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Orderpicker dla naszego holenderskiego klienta.

Opis Stanowiska:

Praca polega na przygotowywaniu zamówień gotowych do transportu, układaniu skrzynek na wózkach.

Wymagania:
  • komunikatywny poziom języka angielskiego
  • prawo jazdy mile widziane
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres czasu
Oferujemy:
  • 13,68 euro/h brutto
  • zakwaterowanie w Ijmuiden lub De Meer Parel
  • praca od zaraz na dłuższy okres czasu
  • darmowy posiłek dla pracowników na długiej przerwie
  • umowa holenderska
  • zapewnione zakwaterowanie płatne

  • Zaandam, Noord-Holland, Nederland Injobs Sp. z o.o. Voltijd

    Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:OrderpickerPraca na magazynie w HolandiiMiejsce pracy: Zaandam (Holandia)Forma zatrudnienia: Pełny etatOpis stanowiska:Praca na magazynie w Holandii polega na przygotowywaniu zamówień gotowych do transportu.Wymagania:język angielski komunikatywnyprawo jazdy mile...