Pakowacz / etykieciarz na magazynie odzieżowym

2 weken geleden

Lelystad, Flevoland, Nederland E&A Sp. z o.o. Voltijd
Praca w magazynie odzieżowym

Poszukujemy doświadczonego pracownika magazynowego do pracy w magazynie odzieżowym w Lelystad. Praca polega na pakowaniu i etykietowaniu odzieży, obsłudze maszyny prasującej oraz innych zadanach magazynowych.

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy,
Mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje
  • atrakcyjną stawkę godzinową 16,30 €/h brutto,
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym,
  • bezpłatny dojazd do pracy,
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie,
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce,
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów,
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski,
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek,
  • bonus 250€.
E&A Sp. z o.o.

E&A (nr KRAZ 385) to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu.

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy.

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.

Chcesz sprawdzić lub podszlifować swój angielski przed wyjazdem do Holandii? Sprawdź naszą Akademię Językową na, zapraszamy.

  • Lelystad, Nederland e&a Sp.z.o.o Voltijd

    Zakres obowiązków: pakowanie, skanowanie, etykietowanie odzieży obsługa maszyny prasującej inne prace magazynowe (kontrola jakości, przygotowanie do wysyłki) Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, gotowość do podjęcia stałej współpracy, prawo jazdy kat. B mile widziane