Mechanik Dźwiga

3 maanden geleden

Rotterdam, Nederland fleox Voltijd
Functieomschrijving
Szukasz pracy jako mechanik dźwiga? Firma, w której będziesz pracować, zajmuje się wynajmem mobilnych żurawi hydraulicznych, wózków widłowych czy różnego rodzaju podnośników. Twoja praca jako mechanika dźwigu polega na:
  • Wykonywaniu prac naprawczych i konserwacyjnych ciężkich silników wysokoprężnych oraz instalacji hydraulicznych i elektrycznych dźwigów;
  • Praca z różnymi technikami, takimi jak hydraulika, pneumatyka i elektryka;
  • Lokalizowanie i usuwanie usterek oraz identyfikowanie odchyleń.
W firmie będziesz mieć możliwość odbycia dodatkowego szkolenia zawodowego Oferujemy również możliwość przejścia dodatkowego kursu i zostania brygadzistą.

Functie-eisen
Znasz się na pracy jako mechanik dźwigowy? W takim razie szukamy Ciebie Sprawdź, czy widzisz siebie w punktach poniżej
  • Komunikatywny język angielski lub niderlandzki;
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • Ważny certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania;
  • Prawo jazdy kat. B.

Arbeidsvoorwaarden
Jako mechanik dźwiga, pracujesz w firmie, gdzie panuje nieformalna atmosfera, a współpraca z kolegami jest kluczowa. Czego jeszcze możesz od nas oczekiwać?
  • Wynagrodzenie pomiędzy €2.600 a €3.400 brutto miesięcznie (w zależności od Twojego doświadczenia);
  • Dni urlopowe, pieniądze wakacyjne i zwrot kosztów dojazdu zgodnie z CAO Bouw;
  • Perspektywa vast kontraktu;
  • Możliwość uzyskania busa firmowego (wraz z narzędziami).

  • Mechanik Dźwiga

    2 weken geleden

    Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland fleox Voltijd

    FunctieomschrijvingSzukasz pracy jako mechanik dźwiga? Firma, w której będzieszpracować, zajmuje się wynajmem mobilnych żurawi hydraulicznych,wózków widłowych czy różnego rodzaju podnośników. Twoja praca jakomechanika dźwigu polega na:Wykonywaniu prac naprawczych ikonserwacyjnych ciężkich silników wysokoprężnych oraz...

    4 weken geleden