Cieśla Szalunkowy

3 weken geleden

Breda, Nederland fleox Voltijd
Functieomschrijving
Szukasz pracy jako Cieśla Szalunkowy? W kompleksie biznesowymo powierzchni ponad 60 000 m² będziesz pracować przy różnychprojektach użytkowych. Oprócz budynków zostanie zapewnionawystarczająca ilość miejsc parkingowych i możesz liczyć na ponad200 miejsc. Twoja praca będzie polegać na:
  • Zagęszczaniu, wylewaniu i wykańczaniubetonu;
  • Łączenie i wykańczanieszalunków;
  • Ściany systemowe i szalunkisystemowe;
  • Naprawianiebetonu;
  • Wykonywanie i układanie elementówprefabrykowanych, stropów szerokostropowych i płytkanałowych;
  • Określaniewymiarów;
  • W razie potrzeby splatanie prętówzbrojeniowych.

Functie-eisen
Szukaszpełnej wyzwań pracy jako cieśla szalunkowy w rodzinnej firmie zponad 150-letnim doświadczeniem? Będziesz pracować w zróżnicowanymzespole, gdzie są zarówno mniej oraz bardziej doświadczone osoby.Sprawdź, czy widzisz siebie w poniższych punktach:
  • Znajomość językaobcego;
  • Doświadczenie z Peri i/lub Doka będziedodatkowym atutem;
  • Posiadasz prawo jazdykategorii B i certyfikat VCA;
  • Co najmniej 3-5lat doświadczenia jako cieśla betonowy;
  • Jesteśzorientowany na rozwiązania.

Arbeidsvoorwaarden
Twójrozwój jest dla nas priorytetem. Jeśli chciałbyś awansować nabrygadzistę lub kierownika, to u nas jest to możliwe. Co pozatym?
  • Wynagrodzenie w wysokości od€2832 do €3535 brutto miesięcznie, w zależności od wcześniejszegodoświadczenia zawodowego;
  • Możliwość otrzymaniavast kantraktu;
  • Program emerytalny zgodnie zCAO Bouw;
  • Zwrot kosztów dojazdu, urlop iwynagrodzenie wakacyjne;
  • Możliwościrozwoju;
  • Bus służbowy (w tymmateriały).

  • Cieśla Szalunkowy

    4 maanden geleden

    FunctieomschrijvingSzukasz pracy jako Cieśla Szalunkowy? W kompleksie biznesowym o powierzchni ponad 60 000 m² będziesz pracować przy różnych projektach użytkowych. Oprócz budynków zostanie zapewniona wystarczająca ilość miejsc parkingowych i możesz liczyć na ponad 200 miejsc. Twoja praca będzie polegać na:Zagęszczaniu, wylewaniu i...

    6 dagen geleden

    Breda, Noord-Brabant, Nederland fleox Voltijd

    FunctieSzukasz pracy jako cieśla szalunkowy w firmie z ponad 150-letnim doświadczeniem? Będziesz pracować w zróżnicowanym zespole, gdzie są zarówno mniej, jak i bardziej doświadczone osoby.ObowiązkiZagęszczanie, wylewanie i wykańczanie betonu;Łączenie i wykańczanie szalunków;Ściany systemowe i szalunki systemowe;Naprawianie...

    2 uur geleden

    Funkcja:Poszukujemy doświadczonego cieśla szalunkowego do pracy w kompleksie biznesowym o powierzchni ponad 10 000 m2. Zadania będą obejmowały:Zagęszczanie, wylewanie i wykańczanie betonu;Łączenie i wykańczanie szalunków;Ściany systemowe i szalunki systemowe;Naprawianie betonu;Wykonywanie i układanie elementów prefabrykowanych, stropów...